Матеріали використовувані при виробництві взуття Demar

25 мая 2017

1) PVC - ПВХ пластик, не містить фталати, використовується для виробництва калош і гумових чобіт (wellingtons), абсолютно нешкідливий при контакті зі шкірою людини. Такий же тип пластику використовується в медицині для виготовлення медичного приладдя (сухий, як контейнери для крові або різних шлангів), в харчовій промисловості, елементи меблів, холодильних камер і перегородок між кімнатами (штори), різні види упаковки (в тому числі для ліків і маленькі пакети), іграшки (egballs), канцелярські товари, обкладинки книг і штучних шкір для меблевих покриттів. Взуття з цього пластика повністю водонепроникна, міцна і легко чиститься.

2) TR пластик, тобто термопластичний каучук - повністю безпечний в контакті з людським тілом. Це схоже на натуральний каучук щодо властивостей і переваги. Великою перевагою є відносно низька питома вага і стійкість до дуже низьких температур. Опір ковзанню є його додатковою перевагою в зимових умовах.

3) EVA. Матеріал ЕВА є сополімер етилену та вінілацетату, пластичний, має феноменальні властивості. Це найлегший матеріал, який використовується для виробництва взуття. Вага готового взуття часто в три рази нижче, ніж в разі аналогічної взуття, виготовленої з традиційних матеріалів (наприклад, гума). Вона має структуру піни, яка дає ідеальну теплоізоляційного і амортизуючі властивості. Також, як і матеріали зазначені вище, вона повністю безпечна в контакті з людським тілом.

4) PUR - полімерний пластик (поліуретан) - являє собою двокомпонентний пластик, який використовується, після змішування у відповідній пропорції Return, для виробництва взуттєвих підошов. В даний час це найбільш часто застосовується у виробництві полімерної взуття. Його велика перевага полягає в можливості змінювати питому вагу (щільність), яка дозволяє виготовити заготовки і підошви, які є дуже легкими і одночасно характеризується високою стійкістю до стирання і механічних пошкоджень. Має дуже хороші показники щодо поглинання енергії, яка робить позитивний вплив на захист суглобів. Іншим цінним властивістю цього матеріалу є можливість легко чистити, не виступає сіль, як в шкіряному взутті і не потрібен ретельний догляд.

Автор - інтернет-магазин взуття Демар Польща