Гумові чоботи Демар - питання та відповіді

9 мая 2017

У даній статті ми дамо відповіді на найбільш популярні запитання покупців. Їх найчастіше можна почути від покупців в роздрібному магазині.

Де виробляють гумові чоботи Демар?

- Гумові чоботи виробляються в Польщі компанією P.W.Demar в місті Мстув (Mstow, Koscieina 26) Сілезьке воєводство. На взуття та коробці зазначено made in Poland.

Керівник компанії - Marek Dewodzki

Контакти фабрики в Польщі

tel.0343284268

fax 0343284128

На який підйом підходять?

- Гумові чоботи підходять на ногу середню і худеньку з високим підйомом за умови запасу не менше 1 см.

Якщо ніжка товстенька і з високим підйомом, то взуття краще приміряти в магазині. На практиці є у малюків повненька ніжка з підйомом, то гумові чобітки не завжди легко можна одягнути.

На яку температуру?

- Взуття польського бренду Demar виконану з PVC (полівінілхлорид) можна носити від +5 градусів. Так як в гумових чоботях обмежений повітрообмін, то нога всередині може спітніти і в слідстві цього замерзнути. А при низьких температурах це загрожує простудними захворюваннями.

- Восени і навесні також можна носити чоботи серії Dino. Вони дуже легкі - виготовляються з пінки ЕВА.

- Якщо на вулиці холодно і навколо тане мокрий сніг - рекомендуємо носити спеціальні чобітки Demar Mammut. Вони виконані з матеріалу EVA (етилвінілацетат), а всередині є вставка з овечої вовни.

- Не рекомендується носити взуття при температурі вище 25-27 С.

Скільки носити?

Таке взуття не рекомендується носити більш 3-х годин. Самі по собі гумові чоботи не приймають форму стопи, як це відбувається у шкіряного взуття, і неправильно підібраний розмір може викликати дискомфорт при носінні або натирати ногу.

Використовувати таке взуття рекомендується тільки в дощову погоду. Любов маленьких дітей до гумових чобітків відома батькам і вирішувати без приводу одягати дану взуття не рекомендується.

З чим носити?

Як ми писали вище - гумове взуття не пропускає повітря і нога може потіти. Якщо на вулиці холодно, то необхідно використовувати вкладиш (вставку) з поліестеру. Також лікарі рекомендують одягати бавовняні шкарпетки.

Влітку під час або після дощу можна носити без поліестерового вкладиша.

Чи є запах у гумових чобітках Демар?

Запаху у взутті немає. Вся продукція проходить суворий контроль країн Європейського Союзу і виконується з екологічних і безпечних матеріалів. Має сертифікати якості.

Де купити в Києві і скільки коштують

Взуття Демар досить популярна в Україні та в Києві зокрема. Дуже багато взуття Demar продається на Дарниці, багатьох дитячих магазинах в ЦТ Даринок. Роздрібний магазин Demar є в Голосіївському районі Києва, вулиця Ломоносова 54

В інтернет-магазині demar.kiev.ua представлений широкий асортимент продукції Демар

Вартість гумових чобіт в різних магазинах і інтернет-магазинах може бути різна - середня ціна гумових чобіт Демар - 10-15 доларів США за поточним курсом НБУ.

Де купити в Україні

Популярність польської взуття настільки висока, що знайти їх продукцію можна практично в кожному дитячому магазині. В таких містах як Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Хмільницький

Як вибрати розмір гумових чобіт?

Більш детальна інформація про вибір розміру взуття для дитини можна прочитати в статті "Розмірна сітка взуття Демар"

Чи потрібні дитячі гумові чоботи

Звичайно потрібні. Якщо на вулиці калюжі, а вам необхідно вести дитину в дитячий сад або школу, то гумові чобітки будуть вашим порятунком. Нагадуємо, що носити їх довго не можна - не більше 3-4х годин і тільки в дощову погоду, коли є калюжу.

Утеплені гумові чоботи

Для ранньої весни або пізньої весни можна використовувати утеплені моделі гумових чобіт. Виробляються моделі двох видів - з вставкою з поліестеру для утеплення та гумові чоботи без вкладиша.