Demar02.06.17

Розповідаємо, чим зайняти дитину на канікулах.

Дитина пізнає все через гру: це найпростіший, природний і ефективний спосіб познайомитися з навколишнім світом, дізнатися про те, хто його населяє і за якими законами він існує.

Першими «напарниками» в іграх дитини стають батьки. «Сорока-ворона», потішки і найулюбленіша дитяча гра «Ку-ку» здатні подарувати дитині перші знання і вміння. Малюк росте, ігри ускладнюються, стають більш різноманітними, в них беруть участь нові люди - друзі по прогулянкам, дитячому садку та школі.

Continue reading →

Demar02.06.17

Ортопедичне взуття потрібно носити з найперших кроків будь-якій дитині для формування правильної стопи і здорової ходи в майбутньому. Якє і чому - розповідає, проконсультувавшись з декількома лікарями-ортопедами, мама Вікторія Тишкевич.

Як вибрати ортопедичне взуття

Continue reading →

Demar02.06.17

Одне з найпоширеніших батьківських питань: чому дитина погано спить ночами? Можливо, ви допускаєте одну з цих поширених помилок!

Хороший нічний сон дитини залежить від багатьох факторів. Здавалося б, батьки створили всі умови для того, щоб малюк добре засинав і спав всю ніч безперервно, але щось все одно не так ... В такому випадку, краще ще раз переконатися в тому, що наступні 5 пунктів не про вас.Continue reading →

Demar28.05.17

Як проходить акліматизація дитини на півдні

Акліматизація є природним процесом адаптації людського організму при різкій зміні кліматичного поясу. Найбільш чутливі до цього діти, особливо до трьох років. Переліт в жаркі країни супроводжується цілим набором неприємних симптомів: нудота, головний біль, порушення сну та ряд інших.

Continue reading →

Demar28.05.17

Комп'ютер та діти

Мобільні пристрої стали буденністю, невід'ємним доповненням нашого життя і життя наших дітей, таки як вибор дитячого взуття чи одягу. Деякі малюки, навіть не навчившись говорити, вміють виконувати найпростіші дії на планшеті. А старші діти, які ще не здатні правильно складати склади, вже щосили будують свої світи в іграх-пісочницях або відбиваються від монстрів в який-небудь стрелялки-бродилки. Не всім батькам подобається такий підхід до освоєння нових технологій, але є сенс розумно застосовувати новопридбані навички і звернути їх на користь дітям.

Continue reading →

Demar28.05.17

Ви коли-небудь купували якусь річ, до якої додавалися два керівництва по експлуатації: одне обсягом 50 сторінок, а друге - коротке? Ви коли-небудь хотіли, щоб існувало таке коротке керівництво для дітей? Протягом багатьох років ми гадаємо, чи правильно виховуємо своїх дітей, і дуже часто про результати дізнаємося далеко після їх 18-ти річчя.

Continue reading →

Demar25.05.17

Взуття Демар

В Україні компанія Demar (Польща) більше відома серед батьків недорогими зимовими чобітками (дутики) і гумовими чоботами. Але асортимент продукції Демар не обмежується тільки дитячим і підлітковим напрямком. Ми розповімо про кожному напрямку P.W. Demar

Всього виробник виділив 5 напрямків або ліній в своєму бізнесі

1) Професійне взуття для мисливців, лісників та рибалок. Це спеціальні черевики, які призначені для комфортної роботи або відпочинку.

2) Спеціалізована безпечна взуття для промисловості.

3) Дитячі чоботи на дощ і сніг. Це найбільш популярна продукція Демар в Україні.

Continue reading →

Demar25.05.17

1) PVC - ПВХ пластик, не містить фталати, використовується для виробництва калош і гумових чобіт (wellingtons), абсолютно нешкідливий при контакті зі шкірою людини. Такий же тип пластику використовується в медицині для виготовлення медичного приладдя (сухий, як контейнери для крові або різних шлангів), в харчовій промисловості, елементи меблів, холодильних камер і перегородок між кімнатами (штори), різні види упаковки (в тому числі для ліків і маленькі пакети), іграшки (egballs), канцелярські товари, обкладинки книг і штучних шкір для меблевих покриттів. Взуття з цього пластика повністю водонепроникна, міцна і легко чиститься.

Continue reading →

Demar09.05.17

У даній статті ми дамо відповіді на найбільш популярні запитання покупців. Їх найчастіше можна почути від покупців в роздрібному магазині.

Continue reading →