In your store backend, drag some products into promo product list (which is in the left sidebar of the Products screen), and these products will be automatically published here — right on your storefront homepage.

In your store backend, drag some products into new product list (which is in the left sidebar of the Products screen), and these products will be automatically published here — right on your storefront homepage.

Магазин взуття Демар в Україні

Доросле та дитяче взуття DEMAR KIDS - приваблює своєю високую європейською якістю, зручністю і сучасним зовнішнім виглядом.

Переваги взуття Demar

Утеплювач - в зимових чобітках і дутики використовується 100% овеча шерсть, без синтетичної домішки. Ніжки дитини будуть в теплі, а мами не будуть турбуватися за своїх діток

Виробництво Польща. Вся продукція випускається в Польщі - країні Євросоюзу, що гарантує якість і екологічність матеріалів

Доступна ціна. Купити взуття Demar може практично будь-яка сім'я в Україні. Дуже низькі ціни на якісне взуття

Зручності замовлення і доставки. Замовити онлайн можна в інтернет-магазині demar.kiev.ua, тут представлені якісні фото товару, є відеоогляди. У кожній картці товару є відгуки про кожну модель.

Асортимент

Керівництво фабрики приділяє особливу увагу розширенню і вдосконаленню модельного ряду і асортименту забарвлень дитячої колекції.

Кожен рік представляємо вашій увазі нові моделі гумових чобітків. Нова пресформа, новий склад ПВХ, нові забарвлення, нова підкладка зміного панчохи, чобітки з яскравим флуорісцентним, текстильним відворотом на зміному панчосі.

З колекцією Ви можете ознайомитися на нашому сайті, в розділі Каталог

Зимові моделі "DEMAR KIDS" мають невелику вагу і при цьому відповідають підвищеним вимогам що ставляться до дитячого взуття. Європейська якість і не висока ціна - це "коник" Demar. Дутікі Демар, ще їх називають сноубутси користуються величезним попитом завдяки цілому ряду переваг:

взуття Демар це завжди висока якість;

підкладка з високоякісної натуральної овечої вовни;

дутікі Демар виконані з верхом з текстильного матеріалу (не тріскаються на морозі);

моделі demar "впорні", з високим підйомом;

у взуття Демар невисока ціна;

Інтернет-магазин demar.kiev.ua

Не тільки мешканці міста Київ, а й інших міст можуть замовити через сайт. У інтернет магазині demar.kiev.ua можна купити демісезоне і зимове взуття з доставкою транспортними компаніями по всій Україні. У міста Львів, Луцьк, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінниця і сотні інших міст нашої країни доставка здійснюється на протязі 1-2 днів.

DEMAR проектує, розробляє і виробляє модельний ряд взуття для польської армії і збройних сил інших країн. В даний час підприємство виробляє і поставляє кілька сот тисяч пар на рік взуття для військових. Велика частина взуття Демар виготовляється шляхом "безпосереднього вприскування" - що забезпечує найбільш міцні зв'язки заготовки верху і низу (підошви), оснащена найсучаснішими OutDryTM мембранами. Досвід, накопичений у виробництві складних і відповідальних військових замовлень компанія "DEMAR", також використовує і у виробництві сучасних якісного взуття для дозвілля, хобі, повсякденному і дитячого взуття. У 2015 році DEMAR (Демар) почав виробництво нових моделей. Чобітки виконані з матеріалу ЕВА на підкладці з ХБ матеріалу. Мають зміний панчох, забезпечений світловідбивачами і неймовірно малу вагу.

Дитяче взуття Demar в Києві

Подивитися нові моделі гумового і зимового взуття Демар в місті Києві можна у відділі магазину Теремок, за адресою Київ, вулиця Михайло Ломоносова, будинок 54, Голосіївський район столиці. Магазин розташований біля метро Виставковий центр та Іподром. ЖК Ліко-Град, Евріка та Сонячна Брама. Підібрати Демар для дівчаток і хлопчиків з 20 до 41 розміру можна в роздрібному відділі або на сайті.